Medal za Zasługi dla I Wydziału Lekarskiego dla prof. Longiny Kłosiewicz-Latoszek oraz dr hab. Piotra Tyszko

Niemal 360 absolwentów, którzy w roku akademickim 2015/2016 ukończyli studia na kierunku lekarskim I Wydziału Lekarskiego, odebrało dyplomy podczas LXXXII Promocji Lekarzy I WL, odbywającej się 13 grudnia 2016 roku w gmachu Filharmonii Narodowej w Warszawie. Podczas dyplomatorium wręczono „Medal za Zasługi dla I Wydziału Lekarskiego”. Wśród nagodzonych byli wieloletni kierownicy Katedry Medycyny Społecznej WUM: prof. dr hab. n. med. Longina Kłosiewicz-Latoszek oraz dr hab. n. med. Piotr Tyszko . Sylwetki naukowe wyróżnionych przedstawił Prodziekan prof. Krzysztof Czajkowski, była to doskonała okazja do zapoznania się z dokonaniami i osiągnięciami laureatów, których praca przyczyniła się do dynamicznego rozwoju Katedry. Doniosłe i wzruszające wydarzenie stanowi  więc kolejną ciekawą kartę w historii medycyny społecznej, profilaktycznej i zdrowia publicznego.