Top Ten na I Wydziale Lekarskim - wyróżnienie naukowców o największym dorobku publikacyjnym

W dniu 11 stycznia 2017 roku na Radzie Wydziału wyróżniono uroczyście dziesięciu najbardziej kreatywnych i najczęściej publikujących naukowców I Wydziału Lekarskiego w latach 2013-2015. Dyplomy gratulacyjne wręczył Dziekan, prof. dr hab. n. med. Paweł Włodarski, a pamiątkowe wspólne zdjęcie uwieczniło miłą chwilę. Wśród wyróżnionych znaleźli się: prof. Grzegorz Opolski, prof.  Hanna Szajewska, prof. Rafał Płoski, prof. Krzysztof Filipiak, prof. Mirosław Wielgoś, prof. Urszula Demkow, prof. Marek Krawczyk, prof. Anna Członkowska, prof. Leszek Pączek i dr hab. Aneta Nitsch-Osuch, kierownik Zakładu Medycyny Społecznej i Zdrowia Publicznego.

Lista pracowników WUM  o największym dorobku publikacyjnym w latach 2013-2015.