Wykłady dr n. med. Krzysztofa Kaneckiego w Charite-Universitatsmedizin w Berlinie

W dniach 21-18 maja 2017 roku pan dr n. med. Krzysztof Kanecki uczestniczył w wymianie nauczycieli akademickich Erasmus Plus i wygłosił wykłady w Berlin School of Public Health. W trakcie pobytu zaprezentowane zostały najnowsze publikacje Zakładu Medycyny Społecznej i Zdrowia Publicznego, w ramach modułu dydaktycznego poświeconego profilaktyce i promocji zdrowia.  Ponadto, pobyt w Berlinie był okazją uczestnictwa w wykładach i prezentacjach  prowadzonych przez światowej sławy wykładowców oraz specjalistów w zakresie zdrowia publicznego. Podczas pobytu wymieniowo doświadczenia na temat badań nad chorobami rzadkimi. Miła atmosfera w trakcie pobytu, uczestnictwo w dyskusjach naukowych, ciepłe przyjecie to niewątpliwe atuty pobytu w tym renomowanym ośrodku naukowym.