Nagroda dydaktyczna JM Rektora WUM dla Zakładu Medycyny Społecznej i Zdrowia Publicznego

W dniu 21 października 2019 roku odbyło się uroczyste posiedzenie Senatu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, podczas którego pracownicy naszego Zakładu odebrali z rąk Rektora, prof. Mirosława Wielgosia, nagrodę za osiągnięcie dydaktyczne w roku 2018.

Dr n. ekonom. Magdalena Bogdan, hab. Piotr Tyszko, dr hab. Krzysztof Kanecki oraz dr hab. n. med. Aneta Nitsch-Osuch zostali uhonorowani nagrodą zespołową III-go stopnia za opracowanie monografii pt. „Ograniczanie społecznych nierówności w zdrowiu z wykorzystaniem marketingu i komunikacji społecznych”. Nagrodę w imieniu zespołu odebrała dr n. ekonom. Magdalena Bogdan.