Inauguracyjne posiedzenie Rad Dyscyplin Naukowych

5 listopada 2019 r. odbyło się wspólne posiedzenie trzech Rad Dyscyplin Naukowych. W spotkaniu, które otworzył JMR prof. Mirosław Wielgoś uczestniczyły Władze Uczelni, Dziekani, Przewodniczący, Członkowie Rad Dyscyplin Naukowych oraz Dyrektor Szkoły Doktorskiej.

Podczas posiedzenia trzech Rad Dyscyplin Naukowych prof. Krzysztof J. Filipiak – Przewodniczący Rady Dyscypliny Nauk Medycznych wręczył powołania do składu Rady Dyscypliny Nauk Medycznych, a jednocześnie do objęcia funkcji:

- koordynatora Subdyscypliny Nauk Medycznych Klinicznych Niezabiegowych - prof. Markowi Kulusowi z Kliniki Pneumonologii i Alergologii Wieku Dziecięcego UCK WUM;

- koordynatora Subdyscypliny Nauk Medycznych Przedklinicznych - dr hab. Anecie Nitsch-Osuch z Zakładu Medycyny Społecznej i Zdrowia Publicznego WUM;

- koordynatora Subdyscypliny Nauk Medycznych Klinicznych Zabiegowych - dr. hab. Przemysławowi Kunertowi z Kliniki Neurochirurgii UCK WUM;

- koordynatora Subdyscypliny Nauk Medycznych Stomatologicznych - dr hab. Agnieszce Mielczarek z Zakładu Stomatologii Zachowawczej WUM.