Lekarze Zakładu Medycyny Społecznej i Zdrowia Publicznego w akcji szczepień studentów WUM

W trwającej od kilku miesięcy akcji szczepień przeciw COVID-19 studentów WUM uczestniczyli czynnie pracownicy Zespołu Medycyny Społecznej i Zdrowia Publicznego: dr n. med. i n. o zdr. Anna Jagielska, dr n. med. Katarzyna Lewtak i prof. Aneta Nitsch-Osuch. Dołączyła też do nas m.in. pani dr n. med. Olga Tronina z Kliniki Medycyny Transplantacyjnej, Nefrologii i Chorób Wewnętrznych WUM. Punkt szczepień w Szpitalu Klinicznym im. Ks. Anny Mazowieckej przy ul. Karowej cieszył się dużym zainteresowaniem naszych studentów, a szczepienia przebiegały sprawnie. Cieszymy się, że dzięki szczepieniom wspólnie możemy wracać do normalności!