Wykład inaugurujący zajęcia ze zdrowia publicznego

Serdecznie zapraszamy na inauguracyjny wykład w ramach zajęć ze zdrowia publicznego pt. „Rola e-zdrowia i telemedycyny w opiece zdrowotnej”.

Wykład poprowadzi Pan dr n. med. Piotr Soszyński, dyrektor ds. strategicznego doradztwa medycznego Medicover Polska. Wykład został zorganizowany przez Zakład Medycyny Społecznej i Zdrowia Publicznego dla studentów rozpoczynających zajęcia ze zdrowia publicznego na III roku, ale zaproszenie kierujemy do wszystkich Państwa - Pracowników i Studentów naszej Alma Mater. Tematyka jest niezwykle ciekawa i aktualna, szczególnie w świetle  pandemii COVID-19 i coraz częstszego korzystania z możliwości, jakie zapewnia telemedycyna.

Wykład odbędzie się 20 października 2021 roku o godz. 16.00 na platformie MS Teams. Prosimy o połączenie się za pomocą kodu: ibq85cc.

Zachęcamy do udziału w wykładzie!

Zakład Medycyny Społecznej i Zdrowia Publicznego