Liderzy naukowi WUM w Zakładzie Medycyny Społecznej i Zdrowia Publicznego!

W ramach stałego wzmacniania pozycji naukowej Zakładu Medycyny Społecznej i Zdrowia Publicznego WUM z radością informujemy, że wśród 100 liderów naukowych WUM, publikujących w lata 2019-2022 znajdują się aż trzy osoby z naszego Zakładu: prof. dr hab. n. med. Aneta Nitsch-Osuch, dr hab. n. med. Krzysztof Kanecki oraz dr hab. n. med. Tomasz Dzierżanowski. Wzmacniamy naszą pozycję w zakresie badań dotyczących epidemiologii chorób zakaźnych i niezakaźnych (ze szczególnym uwzględnieniem chorób rzadkich), zdrowia publicznego, medycyny paliatywnej. Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane działalnością naukową do uczestnictwa w działaniach studenckich kół naukowych prowadzonych w naszym Zakładzie. Nasi studenci publikują z nami!