Nowa doktorantka dołączyła do Zespołu ZMSiZP

Pragniemy poinformować, że od bieżącego roku akademickiego do Zespołu Zakładu Medycyny Społecznej i Zdrowia Publicznego dołączyła lek. Hanna Laudy-Wiaderny, która będzie realizowała projekt badawczy w ramach Szkoły Doktorskiej WUM pt.” Development of strategies to reduce the phenomenon of transmission of antimicrobial resistance in patients at high risk of nosocomial infections using the example of a multi profile clinical hospital.”. Projekt realizowany będzie pod opieką Pani prof. dr hab. n. med. i n. o zdr. Anety Nitsch-Osuch przy wsparciu Pani dr n. med. i n. o zdr. Anny Jagielskiej.

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy Studentów i Absolwentów do angażowania się w działalność naukową realizowaną w Zakładzie Medycyny Społecznej i Zdrowia Publicznego!