Fiszki i quizy edukacyjne z zakresu zdrowia publicznego oraz higieny i epidemiologii dla studentów

Fiszki i quizy edukacyjne z zakresu zdrowia publicznego  oraz higieny i epidemiologii dla studentów
– dostępne na platformie www.e-learning.wum.edu.pl

Szanowni Państwo,

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, w trosce o uzyskiwanie jak najlepszych wyników w ocenie wewnętrznej (kolokwia i egzaminy) oraz ocenie zewnętrznej (Lekarski Egzamin Końcowy), stworzyliśmy zestaw pytań testowych i quizów pozwalających powtórzyć i utrwalić uzyskane wiadomości z zakresu zdrowia publicznego oraz higieny i epidemiologii, włączając orzecznictwo lekarskie, promocję zdrowia i inne elementy programu kształcenia z tych dwóch przedmiotów.

Materiały dydaktyczne dostępne są na platformie www.e-learning.wum.edu.pl (odpowiednio w module poświęconym zdrowiu publicznemu oraz higienie i epidemiologii).

Zachęcamy do skorzystania z tej formy repetytorium!