Ankieta studencka w wersji mobilnej

W imieniu Biura Jakości Kształcenia i swoim, nauczycieli Zakładu Medycyny Społecznej i Zdrowia Publicznego, przypominamy że uruchomiona została kolejna edycja ankiet studenckich, oceniających zajęcia dydaktyczne oraz nauczycieli akademickich. Tegoroczna edycja umożliwia przeglądanie na bieżąco wyników ankiet za pomocą aplikacji mobilnej adWUM. Jest ona dostępna bezpłatnie w sklepach Google Play oraz Appstore (pod wiadomością linki do obu sklepów).

Logowanie do aplikacji odbywa się danymi jakie używają Państwo do SSL. Wyniki ankiet będą widoczne dopiero wtedy, gdy przynajmniej jeden student dokona oceny prowadzonych zajęć.

Zachęcamy studentów do wzięcia udziału w ankiecie – Państwa opinia jest dla nas naprawdę ważna!

Kontakt w sprawie ankiet: ankiety@wum.edu.pl