Jesteś tutaj

Dyżury nauczycieli

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom co do dogodnych terminów dyżurów dydaktycznych, terminy konsultacji w sprawach studenckich zostaną uzgodnione indywidualnie po wcześniejszym mailowym potwierdzeniu spotkania z prowadzącym zajęcia.

 

Imię i nazwisko

Kontakt

prof. dr hab. n. med. i n. o zdr. Aneta Nitsch - Osuch

msizp@wum.edu.pl / anitsch@wum.edu.pl

dr inż. Jan Sobótka

jan.sobotka@wum.edu.pl

dr inż. Irena Kosińska

irena.kosinska@wum.edu.pl

dr inż. Katarzyna Okręglicka

katarzyna.okreglicka@wum.edu.pl

dr n. med. Patryk Tarka

patryk.tarka@wum.edu.pl

dr hab. n. med. Krzysztof Kanecki

krzysztof.kanecki@wum.edu.pl

dr n. med. Tomasz Dzierżanowski

tdzierzanowski@wum.edu.pl

dr n. med. i n. o zdr. Anna Jagielska

anna.jagielska@wum.edu.pl

dr n. med. i n. o zdr. Aleksandra Kozłowska

aleksandra.kozlowska@wum.edu.pl

dr n. ekonom. Magdalena Bogdan

magdalena.bogdan@wum.edu.pl

dr n. med. Katarzyna Lewtak

katarzyna.lewtak@wum.edu.pl

Lek. Maria Pawlak

maria.pawlak@wum.edu.pl